hazır web tasarım

           Çağımızın en önemli ihtiyaçlarının başında gelen bir web site sahibi olmak hem kurumların hem de kişilerin özel ilgi alanına girmeyi başarmıştır. Özellikle hizmet veren firmaların tercih ettiği bu reklam ve tanıtım aracı teknolojiye bağımlı bir şekilde hızla gelişmektedir. Bu noktada uzman kadrosu ile hizmet veren Yetiş Yazılım firması tasarladığı hazır web tasarım örnekleri ile sektörde adını duyurmayı başarmıştır. Firma tarafından hazırlanan tüm tasarım ürünleri seo alt yapısına sahip olup, arama motoru entegrasyonu noktasında oldukça başarılı adımlar atmaktadır. Hangi sektörde olunduğu önemli olmaksızın arama motorlarında hızlı ve kolayca üst sıralara ulaşmayı sağlayan bu özellik sayesinde web tasarım temaları çok daha fazla ilgi görmektedir. Yetiş yazılım tarafından geliştirilen tüm web çözümleri mobil uyumlu olup, site ile ilgili yapılacak herhangi bir düzenleme ve güncelleme işlemleri mobil cihazlar üzerinden kolayca uygulanabilmektedir. Sitenin takibi noktasında da mobil cihaz uyumu söz konusudur. Yani, hazır site tasarımları tamamen mobil uyumlu bir alt yapıya sahiptir. Ayrıca, firma tarafından hazırlanan tüm hazır web tasarım şablonları kolay ve pratik kullanıma uygun dinamik yapıda Türkçe yönetim paneline sahiptir. Bu da çok kolay ve hızlı güncelleme ve düzenleme şansı sağlamaktadır. Siteye yer alan bilgi ve görseller kolayca düzenlenebilir, gereksiz olanlar kaldırılabilir ya da yerine yenileri eklenebilir. Bu noktada oldukça başarılı sonuçlar elde eden Yetiş yazılım, hazır web sitesi temaları noktasında oldukça başarılı örnekler sunmaktadır: İnşaat, oto kiralama, emlak, dernek, kreş, temizlik firması, restaurant, avukat, sürücü kursu, nakliyat ve veteriner.

hazır dernek sitesi

         Yetiş yazılım firmasının tasarımını üstlendiği hazır dernek sitesi temaları önemli web çözümleridir. Çünkü dernekler kendilerini ifade etmekte güçlüklerle karşılaşabilmektedir. Hazır dernek sitesi tasarımı sahibi olmak ise dernek fikirlerinin ve etkinliklerinin çok daha kısa zamanda çok daha fazla kişiye ulaştırılmasını sağlamaktadır. Tamamı mobil uyumlu olan dernek sitesi tasarımlarının yönetim paneli Türkçe olup, dinamik alt yapıya sahiptir. Bu da sitenin çok kolay bir şekilde kurulması ve düzenlenmesini sağlar. Mobil uyumlu özelliği ile hazır dernek sitesi temaları akıllı telefon üzerinden dahi düzenlenebilir hale gelmektedir. Yani, siteye ekleme, çıkarma, düzenleme ya da tema değişimi gibi köklü değişiklikler yapma noktasında bilgisayara bağımlı kalınmaz. Mobil cihazlar üzerinden hem veri güncellemesi yapılabilirken, sitenin nasıl göründüğü de yine aynı cihazlar üzerinden takip edilebilir. Diğer tüm site çözümlerinde de olduğu gibi hazır dernek sitesi çalışmalarının tamamında kurumsal e-mail paketi ücretsiz olarak teslim edilir. Yani, kurumsal kimlik çalışmasının en önemli adımı web tasarım çözümü ile birlikte çözülür. Yetiş yazılım tarafından geliştirilen tüm dernek sitesi temaları üzerine istenilen sayıda görsel ve video eklenebilir, bunlar istenilen zaman kaldırılabilir. Video galeri ve foto galeri oluşturulabilir ve bu galeriler vitrin bölümünde sunularak istenen noktaya çok daha hızlı bir şekilde dikkat çekilebilir. Firmanın geliştirdiği tüm ürünlerde olduğu gibi, dernek sitesi tasarımlarında da seo kurallarına uygun alt yapı ve programlama kullanılmıştır. Bu da sitenin arama motorlarında çok daha güvenli bir şekilde yükselmesini sağlamaktadır. Sitenin sosyal medya entegrasyon bölümü ise etkinlik ve kampanyaların hem sitede hem de sosyal medya ortamlarında eş zamanlı paylaşılarak çok daha hızlı tanınma sağlanır. Sitenin iletişim bölümünde yer alan harita eklentisi ise derneğin bulunduğu konumu gösterebilirken, bu özellik site içerisinde kullanılarak daha önceden yardım ulaştırılan bölgelerin işaretlenmesi de yapılabilir.

yetiş yazılım          Siteden tercih edeceğiniz tüm hazır internet sayfası temaları Yetiş Yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Satın alacağınız internet sayfası aynı gün içinde teslim edilmektedir. İçeriğini girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. İletişim bilgileri şunlardır. Web: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.